Bahariye Ahşap Tabelacı

Bahariye Ahşap Tabelacı

Bahariye Ahşap Tabelacı Kadıköy ilçesinde tabela yapım işleri yapan firmalar arasında yer almaktayız. Bilindiği üzere Bahariye semti Kadıköy ilçesinin en fazla iş yeri yoğunluğuna sahip yeridir. Kadıköy merkezinin ticaret alanı da diyebiliriz aynı şekilde kadıköyde bulunan eğlence mekanları da bu semtte yoğunlukta yerlerini almış bulunuyorlar. Uzun bir süredir yaşamakta olduğumuz sıkıntılı ekonomik bunalım nedeni ile de Bahariye semtinde her çalkantılı ekonomik dönemlerinde yaşandığı izere sık sık işletmelerin kapanması ve aynı zamanda yeni işletmelerin iş alanına adım atması yaşanmaktadır. Bu sık iş değişikliği esnasında işyerleri, esnaf dediğimiz belli bir alanda tecrübe, üretim ve alım satım yapan zanattkarlar ile anadolu yakasının sanat ve eğlence mekanlarının sahipleri yeni yerleri için tabela ihtiyaçlarını bizlere bildirmektedirler.  

Tabela yapımı işleri için kadıköy tabelacı olarak bizleri tercih eden müşterilerimiz ile ön görüşmelerimizde öncelikle iş yerleri, işletmeleri ile ilgili bazı bilgileri talep etme ile tabela yapımı işlerine başlangıç yapıyoruz. Tabela ihtiyacı duyan yerin falliyet alanı önemli konulardandır. İhtiyacın yerin adının yanı sıra sağlık sektörü tabelsı veya eğlence mekanı tabelası gibi özelliklerini bilmemiz tabela yapımında bizleri tasarım konusunda ilerletmektedir. Tabela tasarımımızı hangi iş kolu için yapacağımızı biliyor olmak hem müşteriler hem biz kadıköy tabela yapımcıları için önemlidir. Örneğin eczaneler için kullanılan tabela çeşitlerini kafe benzeri iş yerlerinin tabela tasarımlarında kullanmamaya özen göstermekteyiz. Her boy ve renkte ahşap tabela üretimi yapmaktayız.

Sizler bize özel ölçü ve renk seçiminizi bildirip, yapımını üstlendiğimiz ahşap tabela üzerinde olmasını düşündüğünüz şekil, ikon, yazı benzeri özellikleri belirtiyorsunuz. Biz tabela yapımcınız olarak sizlere bilgisayar ekranlarımızda  tasarladığımız örenek çeşitliliğimizi ön görüşme esnasında sunuyoruz. Önceden sizlere göstermiş olduğumuz tabela örneklerinden hangisini yaptırmaya karar vermişseniz tabela tasarımımız için üretim aşamasına hızlı bir şekilde geçiş yapıyoruz.

Tabela bir işletmenin dışarıdaki aynası gibidir. Ne kadar özen ile yapılırsa işletmenizin çekiciliğini müşteri tafiğini cezbeder. Özensizce yapılmış derme çatma tabela seçimlerinden anlamaktayız ki tabela seçimi bir işletmede prestij işaretidir. 

Tasarım ve yapımını gerçekleştirmekte olduğumuz ahşap tabelalar kadıköy de genellikle otel pansiyon gibi konaklama merkezleri ile eğlence merkezleri olan barlar ve kafeler için tercih edilmektedir. Aynı şekilde kadıköyde yoğunlukta faaliyet gösteren balık ve et lokantaları sektöründe de ahşap tabela seçimi azımsanmayacak bir boyuttadır. İşlemelerin giriş yerlerinin yakın mesafelerine motajı yapılan ahşap tabelalar hakkında bazı önemli bilgileri sizlerle paylaşmayı kendimize görev bilmekteyiz.

Ahşap tabela üretiminde kullanılan ağacın özellikleri çok önemlidir. Aynı şekilde güneş ışığı, yağmur gibiyağış ve ıslanma rutubet gibi durumlara  karşı yapılan tabelanın bu olumsuluklardan etkilenmemesi uzun süre kullanılabilmesi için su ve güneş ışığına karşı izolasyonunun yapılamsı gerekmektedir. Biz ahşap tabelaları üretirken dış veya iç mekanda kulanılıp kullanılmayacağına göre müşterimizin bilgisine başvurup kullanacağımız ahşap malzemenin seçimine karar vermekteyiz. Her tabela üretim malzemesi iç veya dış koşullara uyum gösteremeyebilir. Islaklık ve güneş ışığı tabelalarınızın olduğundan daha solgun görünmesine ve yapısının bozulmasına neden olabilir.

Aynı şekilde diğer tabelalarda yazı ve görseller için kullanılan boyaların dış ve iç koşullara dayanıklılık derecelerinin farklı olması gibi. Tabelacı seçimlerinizde lütfen kullanılan malzemelerin özellikleri ile ilgili tabela yapımcınızdan bilgi talep etmenizi öneririz. 

Ahşap tabela yapımı dışında tasarım ve üretimde yoğun bir çeşitlilik kataloğuna sahibiz. Kozmetik alanından tutun da güzellik merkezi tabelası, kuaför tabelası yanı sıra, Hekimlerin özel muayenehaneleri için kullanılan doktor tabelasına kadar, Tabela tasarım ve yapım işinde tabelasını yapamadığımız hiç bir işletme ve iş kolu bulunmadığını belirtmek isteriz. Bu nedenledir ki siz hayal edin biz yapalım demekteyiz. Ahşap tabelalarımızda son teknoloji lazer kesim makinalarımızı kullanarak her türlü şekil ve girintiyi oluşturmaktayız. lazer kesim yöntemi ile ahşap tabelalarda yazı çeşitliliği sağlamaktayız. Kadıköy tabelacı olarak tabela yapım ve montajında her türlü donanıma sahip alanında usta konumunda personelimiz mevcuttur. Tabela tasarımı, tabela yapımı için ayrı donanıma sahip çalışanlarımız ile tabela montajında ayrı donanım edinmiş çalışanlarımız 7/24 siz işletme sahiplerimize hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedirler.